Blog
wróg ludu
Tomasz Sakiewicz
Tomasz Sakiewicz redaktor naczelny Gazety Polskiej i Gazety Polskiej Codziennie
286 obserwujących 584 notki 1478337 odsłon
Tomasz Sakiewicz, 27 sierpnia 2012 r.

Sakiewicz odpowiada Libickiemu

Tomasz Sakiewicz w odpowiedzi na insynuacje senatora Jana Filipa Libickiego zapewnia, że jeśli kłamstwa na jego temat będą nadal rozpowszechniane, skieruje sprawę do sądu.

- W związku z insynuacjami i zarzutami Jana Filipa Libickiego oświadczam: Nie jestem udziałowcem firmy Rejtan. Nigdy nie pobierałem stamtąd żadnych pieniędzy. Jeżeli kłamstwa na mój temat będą się powtarzać, skierujemy sprawę do sądu, a odszkodowanie z tego powodu przekażemy na badanie sprawy katastrofy smoleńskiej. Postaramy by odszkodowanie było możliwie najwyższe– mówi w rozmowie z portalem Niezależna.pl Tomasz Sakiewicz.

Jan Filip Libicki to były poseł Prawa i Sprawiedliwości, który najpierw przeszedł do PJN, aby następnie zasilić szeregi Platformy Obywatelskiej i stać się jednym z najbardziej antypisowskich członków partii Donalda Tuska. Poseł Libicki przeprowadził „śledztwo” i ustalił, że „raport Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza wprowadziła do obrotu – w formie książkowej - prywatna spółka Rejtan, należąca do… Tomasza Sakiewicza i jego teścia Ryszarda”. Idąc za ciosem Jan Filip Libicki stwierdził, że zarówno Tomasz Sakiewicz jak i Antoni Macierewicz najprawdopodobniej... okradają polskich obywateli zainteresowanych pracami Zespołu Parlamentarnego.

Jan Filip Libicki kłamie o czym świadczą dokumenty. Jeśli będzie powtarzał nieprawdziwe informacje, sprawa trafi do sądu.

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Uwaga! Zmieniliśmy sposób komentowania, ale nadal możesz przeczytać stare komentarze do tego wpisu.

Zobacz komentarze
NEWSY - TOP 5

O mnie

autor Bajek dla Marysi i Alicji, współautor książek Układ i Flaki z nietoperza oraz Partyzant wolnego słowa. www.gazetapolska.pl www.niezalezna.pl ur.31.12.1967. w latach osiemdziesiątych działał w ruchu Oazowym i Muminkowym opiekujacym się dziećmi z upośledzeniem umysłowym. Uczestnik organizacji opozycyjnych, w tym kosnpiracyjnych struktur w liceach na warszawskim Żoliborzu, Ruchu Katolickiej Młodzieży Niepodległościowej, NZS wydział psychologii. Współpracownik ukazujacych się w drugim obiegu "Słowa Niepodległego" i "Wiadomości Codziennych". W 1989 r. wspólzałozyciel ZChN. Wycofał się z polityki w 1991 i zajął dziennikarstwem. 1991-1992 dziennikarz "Nowego Świata", 1992 założyciel "Gazety Polskiej", następnie wieloletni szef działu ekonomicznego, a potem krajowego. Od 2005 r. redaktor naczelny. Prowadził wiele audycji w Polskim Radiu i TVP, w tym "Pod prasą, "Rozmowy Jedynki", "Trójka po trzeciej". Od 2011 red. nacz. Gazety Polskiej Codziennie, współzałożyciel Telewizji Republika.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Tagi

Tematy w dziale